Banggood.com güvenilir mi?

Author: | Posted in Alışveriş & Kampanyalar 5 Comments

Çin’in büyük online mağazalarından biri banggood.com’dur. Özellikle elektronik ve hobby ürünlerinde çok uygun fiyat ve çeşitleri ile ülkemizde pahalı olan bir çok ürün banggood.com da uygun fiyatlara satılır.

Banggood.com çalışma şekli ile ülkemizde hepsiburada.com tarzı bir anlayışla çalışır. Yani ürünlerini satıcılardan alan bir aracı değil de direk kendi depoları olan bir sitedir. Banggood.com Çin, ABD ve Avrupa olmak üzere 3 farklı deposu bulunan ve dünyanın her yerine satış yapan bir sitedir.

Satmış olduğu ürünler kendi garantisi altında olduğu için aliexpress.com da olduğu gibi burada orjinal ürün sıkıntısı ya da satıcı güvenilirliği gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Doğrudan alacağınız ürün banggood.com tarafından sağlanır. Kargo süresi ise ürünün hangi depodan gönderileceği ve sizin sçeeceğiniz kargo yöntemine göre değişir. Birde free shipping seçenklerde yaklaşık 1.5 usd ekstra ödeyerek tracking number yani kargo takip kodu almanızı öneriyoruz. Bu sayede kargonuzun nerede ne zaman geleceği konusunda fikriniz olur.

Almış olduğunuz üründen memnun kalmazsanız ya da başka bir sebepten para iadesi almak isterseniz banggood bu konuda size yardımcı oluyor. Ancak kredi kartı ile ödenmiş alışverişlerde paranızın iadesi 30 gün süreyi bulabiliyor bazen. Bu tarz problemlerde çok beklemek istemiyorsanız ödeme seçeneklerinden paypal seçerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile paypal hesabı açıp ordan alışverişlerinizde kullanmanız iade gibi durumlarda çok kısa sürede iade almanıza olanak sağlar.

Kargo seçenekleri ve ödeme yöntemleri için aşağıdaki linkten daha fazla bilgi alabilirsiniz.

http://yurtdisindansiparis.com/2015/09/21/banggooddan-alisveris-yapmak

Eğer daha önce hiç alışveriş yapmadıysanız ve nasıl yapılacağı hakkında fikir oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki linkte verilen yazıyı okumanızı öneriyoruz.

http://yurtdisindansiparis.com/2015/09/23/banggooddan-nasil-alisveris-yapilir

Comments
 1. Posted by eray
  • Posted by admin
   • Posted by eray
    • Posted by admin
  • Posted by admin

Add Your Comment

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE