Xiaomi nereden satın alınır?

Çin’in yükselen yıldızı Xiaomi üretmiş olduğu akıllı telefonları ile dünyanın en büyük üreticileri arasına girdi.Üstelik bunu yaparken kalitesiz çin mallarının aksine son derece donanımı yüksek ve malzemesi kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satarak başardı. Hal böyle olunca ülkemizde yavaş yavaş bu markaya karşı da ilgi başladı.

Xiaomi akıllı telefon, tablet bilgisayarlar, modem, bluetooth cihazları, akıllı bileklik,kamera, taşınabilir şarj cihaz, kulaklık vs. gibi bir çok tüketici elektroniği ürünü satmaktadır.

Ülkemize resmi yollardan henüz giriş yapmayan xiaomi yavaş yavaş çeşitli firmalar tarafından satılmaya başlandı. Ancak uygun fiyatları ile bilinen marka ülkemize geldiğinde aracı firmalar yüzünden yüksek fiyatlara satılmaya başlandı. Bu yüzden xiaomi ürünlerine alternatif yollardan sahip olmaya çalışıyoruz. En bilineni online yurt dışı alışveriş sitelerinden bu ürünleri satın almaktır.  Biz bu siteleri aşağıda sıralayacağız.

ilk olarak banggood.com adresinden xioami firmasının ürünlerini alabiliriz. Site son derece güvenilir olmakla beraber orjinal ürün olmama gibi riskler de içermiyor. en uygun fiyatlar da genellikle bu site tarafından sağlanıyor. Örneğin ülkemizde satılan xiaomi 10000mah power bank burada 70 TL civarına bulunurken banggood.com üzerinden 12 USD civarına yarı fiyattan satılmaktadır. Aynı durum akıllı bileklik Mi Band için de geçerlidir. Daha önce banggood dan alışveriş yapmadıysanız aşağıdaki linklerden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Banggood.com hakkında bilgi için tıklayınız.

Banggood.com’dan nasıl alışveriş yapılır için tıklayınız.

Bu siteler dışında aliexpress.com ya da gearbest.com gibi sitelerden de xiaomi ürünleri alabilirsiniz. Ancak özellikle aliexpress.com’da xiaomi ürününe ait bir sürü replika ürün bulunmaktadır. Orjinal ürün bulma şansınız biraz zor olabilir. Fiyat olarak çok aşağıda olan ürünlerin büyük ihtimal yan sanayi olduğunu belirtelim.

http://yurtdisindansiparis.com/2015/09/22/aliexpressden-nasil-siparis-verilir-adim-adim

Gearbest.com sitesi ise banggood.com sitesi ile aynı şekilde çalışır. Yan sanayi ürün yoktur hepsi orjinaldir ancak genelde banggood.com fiyatları daha uygundur.

Gearbest.com’dan nasıl alışveriş yapılır için tıklayınız.

Comments
  1. Posted by samet
    • Posted by admin

Add Your Comment

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE