Xiaomi ürünleri artık Türkiye’de

Author: | Posted in Ana Sayfa, Ürünler No comments

Uzakdoğu ve Çin’in en büyük akıllı telefon ve tüketici elektroniği üreticilerinden olan Xiaomi artık ülkemizde hepsiburada.com üzerinden satılmaya başladı. Henüz resmi olarak kendi markası altında ülkemizde satışa çıkmayan xiaomi ürünleri online alışveriş siteleri ve teknoloji marketlerinde çeşitli distribütörler vasıtası ile yerlerini almış oldu.

Kaliteli malzeme uygun fiyat açısından en iyi markalardan biri olan xiaomi geçtiğimiz yıl Çin’in en çok satan akıllı telefon üreticisi olmuştu. Üretmiş olduğu cihazlarda birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanan xiaomi markası akıllı telefon, akıllı bileklik, ses sistemleri, kablosuz iletişim sistemleri, aksiyon kamera, tablet bilgisayar,t aşınabilir güç kaynakları  gibi doğrudan kişisel kullanım için geliştirilen ürünler satmaktadır. Bu ürünlerde yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunma amacı ile kurulan xiaomi firması 5 yılda Çin’in en büyük firmalarından biri oldu. Artık yurt dışına başta avrupa ve amerika olmak üzere çeşitli pazarlara açılmak istiyor. Brezilya üzerinden amerika kıtasına giren xiaomi şu anda da ülkemiz üzerinden avrupa pazarına girmeyi planlamaktadır. Açıklanan yeni pazarlama raporlarında xiaomi yatırım ve pazarlama yapacağı yeni ülkeler arasına Türkiye’yi de koymuştur.

Çin’in Apple’ı ile sık sık  gündeme gelen marka android işletim sistemli akıllı telefon,tablet ve akıllı bileklikler üretmektedir.Ülkemizde henüz fiyatları yüksek olsa da yakın zamanda bu fiyatların biraz daha düşeceğini söyleyebiliriz.

Ancak şu anda yurt dışından sipariş yöntemleri ile daha uygun fiyatlı xiaomi ürünlerini alabilirsiniz. Bu aşamada zaten geçerli yasalardan dolayı akıllı telefonları getirmek son derece problemlidir ancak akıllı bileklik, powerbank, kullaklık ya da aksiyon kamera gibi ürünler yurt dışı fiyatlarının neredeyse 2 katına ülkemizde satılıyor. Çin üzerinden online satış yapan bir çok firma bu ürünleri çok uygun fiyatlara ücretsiz kargo ile ülkemize gönderebilmektedir. Bu yüzden henüz yurt içinde uygun fiyatlara düşmemiş olan ürünleri yurt dışından uygun fiyata almak mümkündür. Tabi burada garanti konusunda bazı sıkıntılar olmaktadır. Bilindiği üzere çoğu yurt dışı ürünün ülkemizde garantisi bulunmamaktadır. Bu yüzden alacağınız ürünün arızalanması durumunda ülkemizde garantisi olmadığını göz önünde bulundurmalısınız.

Xiaomi ürünlerini online alışveriş yolu ile yurt dışından almak hakkında daha fazla bilgi için aşağıda belirtmiş olduğumuz link üzerine tıklayarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Xiaomi ürünleri nereden satın alınır?

Add Your Comment

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE