Xiaomi Piston 3 kulaklık aldık

Author: | Posted in Ana Sayfa, Siparişlerimiz 2 Comments

Xiaomi firması her geçen gün çok kaliteli ürünleri ile karşımıza çıkmaya başladı. Akıllı telefondan tablet bilgisayarlara, taşınabilir batarya, kulaklık, aksiyon kamerası ve daha bir çok ürün ile gerçekten uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler üretiyor. Bizde bu ürünlerden olan Piston 3 Reddot Design kulaklığı sipariş ettik.

(En altta videomuz mevcuttur.)

Banggood.com sitesi üzerinden 12.59$ karşılığında  sipariş ettiğimiz Piston 3 kulaklığımız 26 günde elimize ulaştı. Sipariş ederken herhangi bir kargı ücreti ödemedik ancak 1.5$ karşılığında kargo takip numarası yani tracking number aldık. Böylece kargomuzun durumunu sürekli olarak takip edebildik.

Ayrıca belirtmek isteriz ki aynı Piston 3 Youth Version adında bir modeli de bulunuyor. Tabi bu modelde ses kalitesi Reddot olanına göre daha düşük olduğunu belirtelim.

Kulaklığın son derece kaliteli olduğunu belirtelim. Malzeme kalitesi ve ses kalitesi gerçekten çok yüksek. Ayrıca bu kulaklık ülkemizde neredeyse iki katı fiyata satılıyor. Bu açıdan eğer yaklaşık 25-30 gün bekleyebiliyorsanız yurt dışından online alışveriş ile almak en avantajlı yol olarak karşımıza çıkıyor.

DSC_0281

DSC_0285

DSC_0284

DSC_0283

DSC_0286

DSC_0287

Kutu içeriği de son derece sade ve şık olan kulaklığımız tıpkı apple kulaklıklarında olduğu gibi çok hoş bir ambalaj içerisinde güzelce sarılmış olarak geliyor. Açıkçası biz kulaklığın performansını çok beğendik. Bu fiyat aralığında daha kaliteli kulaklık alma şansınız neredeyse bulunmuyor. Bununla beraber kulaklığın tasarımı da çok hoş olmuş. Kulak içi kulaklıklar bazen rahatsız edebiliyor ya da en ufak harekette çıkabiliyor ancak Piston 3 kulaklığının kulağa giren kısmı biraz farklı yapılmış. Kullanmış olduğumuz diğer kulaklıklara göre çok daha rahat oturuyor kulak içine ve hiç rahatsız etmiyor.

Kulaklığın kablosu plastikten ziyade iplik benzeri bir his veriyor. Bu açıdan sağlam olmuş diyebiliriz. Kulaklık üzerinde ses açma kapama ve şarkı duraklatma tuşu bulunuyor. Şarkınızı değiştirmek isterseniz arka arkaya iki kere ortadaki tuşa basmanız, bir önceki şarkıya dönmek için ise arka arkaya 3 here hızlı şekilde ortadaki tuşa basmanız gerekiyor.

Ses kalitesi olarak çok iyi bir kulaklık. Bu ayarda bir kulaklığı ülkemizde 75 TL aşağı bir fiyatta bulmak çok zor bu yüzden yurt dışından sipariş etmek en karlı yol olarak görünüyor.

Comments
  1. Posted by n3xt
  2. Posted by admin

Add Your Comment

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE